DOBRÁ RADNA
DSCF3162_ed_banner.JPG

O mně

Krátké představení

Jmenuji se Luděk Mařas

Poradenstvím a osobnostním rozvojem se zabývám více jak deset let. Své zkušenosti jsem získal v oblasti řízení lidských zdrojů, což je odborný výraz, který mi není moc sympatický, takže lépe řečeno, při práci s lidmi, především při jejich adaptaci, vzdělávání, kariérním růstu a profesním poradenství, koučování a osobnostnímu rozvoji a v neposlední řadě při řešení i jejich osobních problémů v rodinných i jiných svazcích.

Ve své práci jsem potkal nespočet lidí s různými charaktery, pocity, přístupy k životu i práci, různými profesemi, náladami, zklamané, nadšené, rezignované ale i pracující na změně. Osobnostní rozvoj a poradenství je jednou z mnoha metod, jak řešit nepříjemné situace v osobním ale i profesním životě.

Univerzitním vzděláním jsem si tyto zkušenosti převedl na platformu odborného třídění a ověřování nabytých praktických zkušenosti. Magisterský titul z andragogiky (vzdělávání dospělých) a státní zkoušky z psychologie a psychologie práce jsem zakončil s výborným hodnocením. Dále se vzdělávám v oblasti psychologie, sociologie a řízení lidských zdrojů.

Žádné vzdělání ani seminář mi však neposkytl to nejdůležitější, co je pro práci v poradenství nezbytné, a to je kladný přístup k lidem, empatie a vůle pomoci. To je myslím dáno výchovou, věkem a přístupem k životním zkušenostem a schopností vnímat problémy jiných a ukazovat jim cesty, jak těmto problémům čelit.

Rezervace

 

➤Kontakt

Mgr. Luděk Mařas

Terapeutická poradna
Budova OZP
4. patro – místnost č. 404
Tusarova 1152/36, Praha 7 – Holešovice
IČO: 44856733

Tel.: +420 774 193 955
E-mail: maras.ludek@gmail.com

➤ Spojení 

METRO – trasa C – stanice Vltavská
TRAMVAJ - 1, 2, 8, 12, 14, 25, 26 - stanice Tusarova
AUTEM – možnost parkování před poradnou